NBA News: Knicks czekają na decyzję Paula George’a

NBA News: Knicks czekają na decyzję Paula George’a

NBA News: Knicks czekają na decyzję Paula George’a
Photo by Maddie Meyer/Getty Images

Jaką decyzję podejmie tego lata Paul George? Dla działań niektórych klubów, jego decyzja może być kluczowa.

Mecze NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Rynek wolnych agentów w NBA często działa na zasadzie „domina” – dopiero ruch jednego z zawodników sprawia, że odblokowują się kolejne możliwości. Według źródeł Marca Steina – uznanego dziennikarza, dziś działającego w ramach autorskiego bloga – takim kluczowym elementem domina dla działań New York Knicks jest Paul George.

Paul George dysponuje opcją gracza na przyszły sezon. Może wybrać zarobek rzędu 48,7 miliona dolarów za kolejny rok gry dla Clippers, bądź wejść na rynek wolnych agentów. Jest też trzecia opcja – może wykorzystać opcję, ale poprosić jednocześnie o transfer. Na tę trzecią opcję liczą Knicks, dla których byłaby to jedyna szansa na pozyskani PG#13, którym są rzekomo mocno zainteresowani.

Jeśli Paul George zrezygnuje z opcji i wejdzie na rynek wolnych agentów, w stawce znajdzie się tylko kilka drużyn, które dysponować będą pieniędzmi pozwalającymi na podpisanie z nim umowy. Do tego grona zaliczyć można Philadelphię 76ers, Oklahomę City Thunder, czy Orlando Magic.

34-letni Paul George rozegrał w zeszłym sezonie 74 mecze, zdobywając średnio 22,6 punktu, 5,2 zbiórki i 3,5 asysty na mecz, trafiając najlepsze w karierze 41,3% za trzy.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.