NBA News: Powtórka sprzed roku? Nuggets walczą o zatrzymanie obrońcy

NBA News: Powtórka sprzed roku? Nuggets walczą o zatrzymanie obrońcy

NBA News: Powtórka sprzed roku? Nuggets walczą o zatrzymanie obrońcy
Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post

Denver Nuggets w minionym sezonie podjęli próbę obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego w 2023 roku. Próba ta zakończyła się niepowodzeniem, a jednym z jego powodów – według wielu ekspertów – była utrata jednego z kluczowych obrońców. Ze składu po mistrzowskim sezonie odszedł Bruce Brown, skuszony dobrą umową od Indiany Pacers. Teraz podobny los może czekać innego kluczowego obrońcę, Kentavisousa Caldwell-Pope’a.

Mecze NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak podaje Marc Stein, usługami Caldwell-Pope’a poważnie zainteresowani są Orlando Magic oraz Philadelphia 76ers. Zwłaszcza Ci drudzy mogą zaoferować zawodnikowi konkretną ofertę, dysponując masą cap space’u i budując skład wokół duetu Embiid&Maxey. Dysponujący nie tylko dobrą obroną, ale też solidnym rzutem KCP, jest bardzo pożądanym zadaniowcem.

31-letni Caldwell-Pope ma na przyszły sezon opcję w kontrakcie, która zagwarantowałaby mu 15 milionów dolarów. Przewiduje się jednak, że jeśli nie dogada się z Nuggets w kwestii przedłużenia umowy, zrezygnuje z opcji i poszuka nowej umowy na rynku wolnych agentów.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.