Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Knicks aktywni na rynku. Pójdą po gwiazdę?

NBA News: Knicks aktywni na rynku. Pójdą po gwiazdę?

NBA News: Knicks aktywni na rynku. Pójdą po gwiazdę?

Występując w programie Run it Back w FanDuel TV, Shams Charania z The Athletic powiedział, że Knicks „monitorują rynek” w poszukiwaniu „gwiazdy”, za którą mogliby pójść „all-in” przed trade deadline upływającym 8 lutego.

Wtorkowa porażka z Milwaukee Bucks w turnieju NBA In-Season Tournament była najgorszym występem Nowego Jorku w tym sezonie. Bucks zdobyli najwięcej w sezonie 146 punktów, trafiali ze skutecznością 60,4 procent z gry i trafili aż 23 z 38 z dystansu. Sama ofensywa Knicks też spisała się znakomicie. Ogółem trafiali ze skutecznością 49,4 procent, a Julius Randle, Jalen Brunson i RJ Barrett łącznie zdobyli 88 punktów.

Szefowie Knicks chcą jednak zagrać „va-banque” i liczą na to, że przed trade deadline uda się pozyskać kolejną wielką gwiazdę. Takim graczem mógłby być Karl-Anthony Towns.

„Monitorują rynek. Chcą zobaczyć, czy jest dostępny gwiazdor, za którego sporo by dali” – powiedział Shams Charania.

„Mają wiele opcji w drafcie w pierwszej rundzie na kolejne lata. Mają też mnóstwo kontraktów do zbycia. Mają kilku młodych graczy – takich jak Quentin Grimes czy Immanuel Quickley. Jeśli chcą agresywnie złożyć ofertę za supergwiazdę, myślę, że mają to, czego potrzeba” – zaznaczył Charania.

Ian Begley z SNY poinformował, że zespół nie jest zaangażowany w rozmowy ani na temat Zacha LaVine’a, ani DeMara DeRozana, którzy na co dzień występują w Chicago Bulls.

Knicks są wystarczająco dobrzy, aby w tym sezonie znaleźć się w fazie play-off, podobnie jak w sezonie 2022–2023, ale wciąż brakuje im co najmniej jednego talentu na poziomie supergwiazdy do bycia prawdziwym pretendentem do tytułu Konferencji Wschodniej.