NBA News: Kings zaoferowali trenerowi kontrakt… Który został nieprzyjęty

NBA News: Kings zaoferowali trenerowi kontrakt… Który został nieprzyjęty

NBA News: Kings zaoferowali trenerowi kontrakt… Który został nieprzyjęty
(Photo by Rocky Widner/NBAE via Getty Images)

Jak podaje Shams Charania z The Athletic, Sacramento Kings zaoferowali swojemu trenerowi, Mike’owi Brownowi, trzyletnie przedłużenie umowy. Okazuje się, że Brown oferty nie przyjął.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Według źródeł Charanii, Sacramento Kings zaoferowali Mike’owi Brownowi 3-letnie przedłużenie kontraktu o wartości 21 milionów dolarów – kwota mogła wzrosnąć do 27 milionów po uwzględnieniu bonusów. Szkoleniowiec Kings… Nie przyjął jednak oferty – przynajmniej na razie.

Jak podaje Charania, Mike Brown liczy na zarobki rzędu przynajmniej 10 milionów dolarów za sezon. Oczekiwania te mogą wynikać z podpisanych w ostatnim czasie ogromnych umów choćby przez trenera Monty Williamsa w Pistons (13 milionów za sezon), czy Tyronna Lue w Clippers (14 milionów za sezon).

54-letni Mike Brown trenerem Sacramento Kings jest od 2022 roku, między innymi prowadząc klub do pierwszych od 17 lat Playoffów. Wcześniej Brown pracował jako główny trener w Cavs, w Lakers i jako współtrener w Warriors. Jako trener i asystent trenera pracuje w NBA już od 1997 roku.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.