NBA News: Były gracz Bulls opisuje awanturę Butlera z trenerem

NBA News: Były gracz Bulls opisuje awanturę Butlera z trenerem

NBA News: Były gracz Bulls opisuje awanturę Butlera z trenerem
(Photo by Rey Del Rio/Getty Images)

Były zawodnik Chicago Bulls – Michael Carter-Williams – wspomina publicznie napięte relacje Jimmiego Butlera z ówczesnym trenerem.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Michael Carter-Williams – niegdyś zawodnik NBA, między innymi Bucks czy Bulls, obecnie grający w lidze meksykańskiej – zagościł w podcaście Thanasisa Antetokounmpo. Tak, obecnie już chyba każdy gracz NBA ma swój podcast.

Na łamach podcastu „Thanalysis” MCW przywołuje sytuację z szatni Chicago Bulls z 2016 roku, czyli – jak sam twierdzi – „najbardziej szalonego sezonu, w jakim brał udział”. Wspomina relację Jimmiego Butlera z ówczesnym trenerem Bulls, Fredem Hoibergiem:

„Wszyscy byli wkurzeni, bardzo podminowani. No i Jimmy miał nie po drodze z trenerem Hoibergiem, więc mieliśmy spotkanie o dość wczesnej porze. Trener Hoiber mówi: Jimmy, to zaczyna się ode mnie i od Ciebie – o co Ci chodzi? A Jimmy mówi: Cóż, po pierwsze, myślę, że jesteś miękki. Po drugie, nie lubię Cię. Nawet nie doszedł do punktu trzeciego, a trener Hoiberg mówi: Pier*ol się Jimmy.”

– Michael Carter Williams

Fred Hoiberg objął posadę trenera Bulls po zwolnionym w 2015 roku Tomie Thibodeau. Zespołem zarządzał aż do połowy sezonu 2018/19, kiedy został zwolniony. W trakcie 4 sezonów do Playoffów wszedł tylko raz – przegrywając w pierwszej rundzie w 2017 roku – doprowadzając klub do punktu, w którym wygrał tylko po 22 mecze w dwóch kolejnych sezonach. Od 2019 roku po dziś dzień Hoiberg jest trenerem uniwersyteckiej drużyny z Nebraski.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.