Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kiedy wróci Green? Są nowe informacje

NBA News: Kiedy wróci Green? Są nowe informacje

NBA News: Kiedy wróci Green? Są nowe informacje

Adrian Wojnarowski z ESPN donosi, że Draymond Green podejmuje kilka ważnych kroków, zanim będzie mógł wrócić do drużyny Golden State Warriors po zawieszeniu na czas nieokreślony. Mówi się, że koszykarz wróci na początku stycznia.

Green odbywa obecnie karę zawieszenia na czas nieokreślony, po tym jak uderzył w twarz centra Phoenix Suns Jusufa Nurkicia podczas meczu 12 grudnia.

Z medialnych doniesień wynika, że Green powróci do Warriors na treningi dopiero na początku stycznia. Ogólnie rzecz biorąc, zawieszenie weterana ma trwać od 11 do 13 meczów. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Wojnarowski donosi, że przed powrotem Green „musi udowodnić kilku stronom, że robi postępy w kwestii gniewu, który mocno wpłynął na jego karierę”. Oprócz regularnych sesji, Green spotykał się także z przedstawicielami Warriors, swojej agencji, NBA i NBPA. 

ESPN opisuje uczestników w następujący sposób: „agent Greena, CEO Klutch Sports Rich Paul, generalny menadżer Warriors Mike Dunleavy Jr, trener drużyny Rick Celebrini, urzędnicy NBPA i NBA”.

Treść tych spotkań obejmuje śledzenie postępów poczynionych przez Greena w radzeniu sobie z podstawowymi przyczynami jego brutalnych działań przeciwko innym graczom. Celem jest, aby Green zdał sobie sprawę z „pewnych warunków panujących w lidze i w jego drużynie”.

Green był w tym sezonie trzykrotnie wyrzucany z boiska. W listopadzie został również zawieszony na pięć meczów za duszenie centra Minnesoty Timberwolves Rudy’ego Goberta podczas sprzeczki, która pierwotnie rozpoczęła się między Klayem Thompsonem i Jadenem McDanielsem.

Czterokrotny mistrz NBA notuje średnio 10,2 punktu, 5,8 zbiórki i 6,1 asysty w tym sezonie.