NBA News: Kiedy wrócą kontuzjowani gracze Knicks?

NBA News: Kiedy wrócą kontuzjowani gracze Knicks?

NBA News: Kiedy wrócą kontuzjowani gracze Knicks?
Photo by Mike Stobe/Getty Images

New York Knicks z bilansem 43-28 zajmują miejsce w TOP4 konferencji wschodniej, po tym, jak wygrali 7 z 10 ostatnich spotkań. Dokonali tego pomimo nieobecności trzech kluczowych zawodników: Juliusa Randle, OG Anunoby’ego i Mitchella Robinsona.

Zbliżające się Playoffy będą jednak dla Knicks potencjalnie dużo łatwiejsze, kiedy tercet ten wróci do gry i do pełni formy. Słowa trenera Knicks, Toma Thibodeau, są optymistyczne – przynajmniej w kontekście powrotu jednego z tych zawodników:

„Mitchell [Robinson – przyp. red.] rusza się naprawdę dobrze. Jest dopuszczony do treningów na kontakcie i w ogóle. Przechodzi przez proces treningowy, po prostu potrzebuje jeszcze odrobinę czasu.”

– trener Tom Thibodeau

Według Tima Bontempsa z ESPN, Mitchell Robinson prawdopodobnie wróci do gry szybciej, niż wspomniani Anunoby i Randle.

Mitchell Robinson pozostaje poza grą od początku grudnia, kiedy to nabawił się poważnego urazu kostki. Jego brak jest bolesny, ale na szczęście nie tak odczuwalny, jak można się było spodziewać. Świetny sezon rozgrywa bowiem jego zastępca Isaiah Hartenstein, a dobrze radzi sobie też sprowadzony z Raptors Preciosus Achiuwa.

Na dwóch pozostałych przyjdzie nam najpewniej jeszcze poczekać. W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że uraz łokcia Anunoby’ego odnawia się i jego powrót do gry przeciągnie się o kolejne dni. Julius Randle z kolei – według słów trenera Thibodeau – nie został jeszcze dopuszczony do treningów na pełnym kontakcie.

superbet logo oglądaj mecze knicks za darmo! 📺

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.