NBA News: Kevin Garnett „Jest jeden gracz, który może pobić rekord LeBrona”

NBA News: Kevin Garnett „Jest jeden gracz, który może pobić rekord LeBrona”

NBA News: Kevin Garnett „Jest jeden gracz, który może pobić rekord LeBrona”
fot. wikimedia commons

LeBron James jest samodzielnym rekordzistą w liczbie zdobytych punktów na przestrzeni całej kariery. Czy jest ktoś, kto może temu rekordowi zagrozić? Według Kevina Garnetta tak.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Kevin Garnett w rozmowie z Paulem Piercem w podcaście All The Smoke Production podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego, kto może realnie zagrozić w przyszłości rekordowi największej liczby zdobytych punktów LeBrona Jamesa. Garnett wskazał, że jest tylko jedno takie nazwisko: Luka Doncic.

LeBron James jest liderem wszechczasów w liczbie zdobytych punktów w swojej karierze w NBA. W zeszłym roku wyprzedził panującego od wielu lat Kareema Abdul-Jabbara, a w tym roku przekroczył magiczną karierę 40 tysięcy oczek. Dziś ma na swoim koncie dokładnie 40 474 punkty, a wynik ten będzie jeszcze przez jakiś czas poprawiał.

Na ile realne jest osiągnięcie przez Lukę takiego wyniku? W tej chwili Luka ma na koncie 11 470 punktów. Sporo, ale żeby dobić do 40 tysięcy, Luka musiałby utrzymać dotychczasowe tempo zdobywania punktów… Jeszcze przez około 12 lat! Zakładamy oczywiście, że grałby on wszystkie mecze, bez kontuzji. Zdrowy Luka, utrzymujący dotychczasowe tempo, ma szansę dogonić 40 tysięcy punktów w wieku około 38 lat.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.