NBA News: Jazz i Kings będą handlować kluczowymi graczami

NBA News: Jazz i Kings będą handlować kluczowymi graczami

NBA News: Jazz i Kings będą handlować kluczowymi graczami
(Photo by Alex Goodlett/Getty Images)

Jak wynika z raportu portalu HoopsHype, zarówno Utah Jazz jak i Sacramento Kings planują handlować dwójką swoich ważnych w rotacji graczy.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Utah Jazz dysponują trzema pickami w tegorocznym drafcie – w tym jednym wysokim, bo aż dziewiątym. Według źródeł serwisu HoopsHype, Jazz najpewniej wykorzystają picki w drafcie, by dokonać wymian mających na celu wzmocnienie składu. Ponadto – co jest chyba ciekawszym doniesieniem – Jazz mogą być skłonni wymienić zarówno Jordana Clarksona, jak i Collina Sextona. HoopsHype powołuje się na informacje anonimowych generalnych managerów w lidze, którzy wierzą, że Jazz rozstaną się z dwoma ofensywnymi rozgrywającymi, zostawiając więcej czasu gry dla młodego Keyonte George’a.

Ruchy transferowe czekają także najpewniej Sacramento Kings. Z tego samego raportu HoopsHype wynika, że dwóch swoich graczy w wymianach udostępnią także w Sacramento, a mają to być Kevin Huerter oraz Harrison Barnes. Obaj mają w swoich kontraktach jeszcze dwa sezony, za które zarobią po blisko 20 milionów dolarów rocznie.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.