Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Jokić wyprzedził LeBrona! Zrobił show na konferencji

NBA News: Jokić wyprzedził LeBrona! Zrobił show na konferencji

NBA News: Jokić wyprzedził LeBrona! Zrobił show na konferencji
(Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post)

Nikola Jokić zanotował kolejny fantastyczny występ na parkietach NBA. Serb wyprzedził w klasyfikacji triple-double LeBrona Jamesa i Jasona Kidda. Po meczu z Pelicans gwiazdor Nuggets był w wyśmienitym humorze. Świetnie bawił się na konferencji prasowej.

Nikola Jokic osiągnął swoje 108. triple-double w karierze i wyprzedził LeBrona Jamesa i Jasona Kidda, wskakując tym samym na czwarte miejsce w historii NBA. Gwiazda Denver Nuggets ustępuje jedynie Russellowi Westbrookowi (198), Oscarowi Robertsonowi (181) i Magicowi Johnsonowi (138).

Serwis denverstiffs.com pisze, że całkowite i średnie wyniki w karierze Jokicia nadal wyglądają kiepsko na tle króla strzelców wszech czasów NBA. Jednak Jokic ma lepsze wskaźniki efektywności, a niektóre fantazyjne statystyki wskazują, że jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym graczem w historii.

– To, co widzę po nim, a także to, gdzie się rozwinął i poprawił, to jego obecność. On, który żyje chwilą, jest emocjonalnie zaangażowany w drużynę, zabiera głos na zebraniach i treningach. Koledzy mogą na niego liczyć – mówi trener Mike Malone.

Jokić był w wybornym humorze po wygranym spotkaniu z Pelicans. Dziennikarz Ryan Blackburn wrzucił do sieci nagranie, na którym widzimy, jak Serb zachowywał się na konferencji prasowej. Przyszedł i… zaczął odpowiadać na własne pytania.

„Nikola Jokić właśnie po raz pierwszy próbował poprowadzić własną konferencję prasową. Odpowiedział na własne pytania. Myślę, że wykonał całkiem dobrą robotę” – napisał dziennikarz.

– Wyprzedziłem Jasona Kidda. To fakt. LeBron? On jeszcze w karierze osiągnie kilka triple-double – żartował Jokić.