Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Garnett wychwala Wembanyamę. „Chcę go zobaczyć na zawodach salsy”

NBA News: Garnett wychwala Wembanyamę. „Chcę go zobaczyć na zawodach salsy”

NBA News: Garnett wychwala Wembanyamę. „Chcę go zobaczyć na zawodach salsy”

Kevin Garnett jest pod ogromnym wrażeniem Victora Wembanyamy, nowej gwiazdy NBA. Członek Hall of Fame porównuje go do wielkich mistrzów Davida Robinsona i Tima Duncana, byłych zawodników San Antonio Spurs.

Francuz Victor Wembanyama robi furorę na parkietach NBA. Bardzo głośno zrobiło się o nim, gdy zdobył 38 punktów w zwycięskim spotkaniu przeciwko Phoenix Suns. Była to dla niego wielka rzecz, bo zrobił to na tle swojego ulubionego zawodnika, Kevina Duranta.

Kevin Garnett, członek Hall of Fame NBA od 2020 roku, już podczas pobytu Wembanyamy we Francji zachwycał się jego grą.

– Kiedy zobaczyłem, jak rzuca trójki, a następnie wsadza piłkę do kosza, nie mogłem w to uwierzyć. Nie widziałem tego od czasów Dominique’a Wilkinsa – tak skomentował zeszłoroczny spektakularny występ Francuza przeciwko AS Monaco.

Teraz porównał go do wielkich mistrzów Davida Robinsona i Tima Duncana.

– Kiedy zobaczyłeś Davida Robinsona po raz pierwszy, zobaczyłeś to. Nie wiedziałeś, czego szukasz, ale to widziałeś. A potem zobaczyłeś Tima Duncana, to samo. Ma ten gen „wielkości”. Jest strzelcem najwyższej klasy, dotarł tam, gdzie może prowadzić drużynę – powiedział Garnett w rozmowie z Paulem Pierce’em podczas podcastu Ticket and The Truth.

Garnett zwrócił uwagę na to, że Wemby poprawił się od czasu pobytu w drużynie Spurs.

– Teraz chodzi o jego IQ i edukację. Wiemy, jak wygląda w innej lidze. Teraz wygląda inaczej dzięki wiedzy, którą otrzymuje z San Antonio. Widać rozwój. Wygląda nie tylko na silniejszego, ale i mądrzejszego – przyznał.

– Chcę zobaczyć Wemby’ego na zawodach salsy, zobaczyć jego bachatę. Jest lekki na nogach – dodał z uśmiechem na twarzy.