Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Blazers naprawią relacje z Lillardem? Billups zabrał głos

NBA News: Blazers naprawią relacje z Lillardem? Billups zabrał głos

NBA News: Blazers naprawią relacje z Lillardem? Billups zabrał głos
(Photo by Patrick McDermott/Getty Images)

Główny trener Portland Trail Blazers, Chauncey Billups, wie, że wydaje się to odległe, ale widzi dzień, w którym nastąpi pojednanie pomiędzy klubem a Damianem Lillardem. Zawodnik poprosił latem o wymianę do Miami Heat. Ostatecznie trafił do Milwaukee Bucks.

Serwis „Yahoo” pisze, że rany po rozwodzie są wciąż świeże po letniej prośbie Lillarda o wymianę i późniejszej przeprowadzce do Milwaukee Bucks. To było gorzkie zakończenie ponad dziesięcioletniej przygody, gdy Lillard reprezentował organizację, stając się graczem All-NBA i Top 75.

Lillard jest liderem klubu w kilku kategoriach, w tym punktów na mecz, a także drugim pod względem liczby asyst.

– Prędzej czy później rozmowy zostaną przeprowadzone – powiedział niedawno Billups w rozmowie „Yahoo Sports”.

– Emocje opadną i to samo się zagoi. Naprawdę w to wierzę – dodał.

– To, co Dame zrobił dla organizacji, było czymś niebywałym. Na zawsze zostanie to zapamiętane. To, co ta organizacja zrobiła dla Dame, też było niesamowite. Przez cały czas utrzymywali niesamowitą dwustronną relację – dorzucił Billups.

– Odbyliśmy kilka rozmów nawet na początku prośby o wymianę. Wiedziałam już, że niezależnie od tego, jak to się potoczy, nie zmieni to naszego związku, naszej przyjaźni. Rozmawiamy o bardzo osobistych sprawach. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Życzę mu jak najlepiej – przyznał Billups w rozmowie z „Yahoo Sports”.