NBA News: Joel Embiid wraca! Zagra jeszcze w tym tygodniu

NBA News: Joel Embiid wraca! Zagra jeszcze w tym tygodniu

NBA News: Joel Embiid wraca! Zagra jeszcze w tym tygodniu
Photo by Mitchell Leff/Getty Images

Nieoczekiwanie pozytywne wieści dla fanów NBA przynosi Adrian Wojnarowski z ESPN. Według jego doniesień, do gry w najbliższym czasie wraca Joel Embiid!

Według źródeł niezawodnego Wojnarowskiego, Embiid ma wrócić do gry jeszcze w tym tygodniu. Oznacza to, że zobaczymy go albo najbliższej nocy z Thunder, albo w piątek z Heat, albo w niedzielę z Grizzlies.

Joel Embiid pozostaje poza grą od 30 stycznia, kiedy to nieszczęśliwe zdarzenie z Jonathanem Kumingą doprowadziło do kontuzji kolana – a raczej do zaostrzenia się urazu kolana, który towarzyszył mu już we wcześniejszym etapie sezonu. Embiid opuścił więc 29 spotkań, w których Sixers zanotowali bilans 11-18 i spadli z 3. na 8. miejsce w konferencji wschodniej.

Do zajmujących 6. miejsce Pacers, Sixers tracą już 2,5 meczu, więc bezpośredni awans do Playoffów będzie niezwykle trudny. Philly musi się liczyć z udziałem w Play-In, gdzie obecność Embiida może okazać się kluczowa. Pytanie na ile będzie w stanie wrócić do dobrej formy przez te kilka spotkań, które zostały mu do końca sezonu regularnego.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.