NBA News: Jimmy Butler zagra… W Brazylii? Zaskakujące wyznanie

NBA News: Jimmy Butler zagra… W Brazylii? Zaskakujące wyznanie

NBA News: Jimmy Butler zagra… W Brazylii? Zaskakujące wyznanie

Jak wynika z ostatniej rozmowy Jimmiego Butlera z jednym z dziennikarzy, może on zakończyć karierę… W lidze brazylijskiej?!


Mecze NBA możesz oglądać za darmo w SUPERBET! Nie musisz wpłacać środków, spełniać warunków – wystarczy założenie konta

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
oglądaj

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


GQ Sports, Rohan Nadkarni z GQ Sports przeprowadził rozmowę z Jimmym Butlerem, w której padły pytania dotyczące sytuacji klubowej zawodnika. Z obozu Butlera wypływały bowiem informacje, że chce przedłużyć umowę z Miami Heat, podczas gdy klub wydaje się podchodzić dość chłodno do takiego pomysłu.

Być może jednak niespełna 35-letni Butler nie będzie grał do końca kariery w Miami? Nadkarri zapytał Butlera, czy ten chce grać w obecnym klubie aż do sportowej emerytury. Odpowiedź zaskoczyła:

„To znaczy… Jasne. W NBA? Na pewno. Ale potem naprawdę chciałbym zagrać dla Flamengo. Mówię to wszystkim, jestem w połowie Brazylijczykiem.”

– Jimmy Butler

Czy jest to zgrywanie się Jimmiego Butlera? Lider Heat jest znanym w środowisku NBA żartownisiem, ale to może być jego prawdziwa opinia. Jak dodaje przeprowadzający wywiad Nadkarri, Butler jest mocno związany z Brazylią – spędza tam sporo czasu w ciągu roku, a prywatnie przyjaźni się z brazylijskim piłkarzem Neymarem.

Jimmy Butler w tej samej rozmowie zaznacza jednak, że obecnie myśli o rywalizacji na poziomie NBA i zależy mu na pozostaniu w barwach Heat:

„Czuję się tu jak w domu stary. Naprawdę zależy mi na tym mieście. Naprawdę zależy mi na ludziach tutaj. Miami mnie przyjęło. Chcieli, żebym przyniósł im coś, czego nie mieli od czasów LeBrona, Wade’a i Bosha. A ja chcę to zrobić. Kiedy tylko doprowadzę moje kolano do porządku, to wracam ich wszystkich ograć, oni o tym wiedzą.”

– Jimmy Butler
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.