typuj wyniki, zdobywaj nagrody! 🎁

gram!
NBA News: Jenkins ostro pojechał po sędziach. Teraz zapłaci za te słowa

(Photo by Gregory Shamus/Getty Images

Po piątkowej porażce Memphis Grizzlies z Utah Jazz 121:127, główny trener Taylor Jenkins ostro skrytykował sędziów.

– To było cholernie okropne. Wiem, co mówię. Nagrajcie te słowa – zaznaczył trener Jenkins.

Jenkins został ukarany faulem technicznym podczas meczu, a Jaren Jackson Jr. został wyrzucony po dwóch faulach technicznych na 4:30 przed końcem trzeciej kwarty. W czwartej kwarcie z boiska musiał także zejść Marcus Smart.

– Obecne interakcje z sędziami? Kompletny brak szacunku – mówił trener Jenkins.

Należało się spodziewać tego, że liga szybko zareaguje na te komentarze. Tak też się stało.

Dwa dni później został za te słowa ukarany grzywną w wysokości 25 tys. dolarów.

Grizzlies bardzo słabo rozpoczęli sezon 2023/2024. Zespół Jenkinsa ma obecnie bilans 2:8 w sezonie i 0:5 u siebie

– Jeden z najgorzej sędziowanych meczów, jakie kiedykolwiek widziałem – powiedział trener Memphis Grizzlies po spotkaniu z Jazz. Już wiemy, że te słowa nie przeszły bez echa.