darmowa, prosta gra w typowanie 🎮
typuj wyniki, zdobywaj nagrody! 🎁

gram!
Liga Typerów NBA: #2 kolejka WYNIKI

Liga Typerów NBA: #2 kolejka WYNIKI

Drugi tydzień NBA za nami, więc i druga kolejka Ligi Typerów NBA dobiegła końca! Cieszy mnie, że nie wykruszyliście się po pierwszym tygodniu i w znaczniej większości gracie dalej. Zwycięzca pierwszej kolejki, Kumandzior1990, tym razem musiał uznać wyższość kilkoro rywali.

Zwycięzcą drugiej kolejki został użytkownik Arlequeen, wyprzedzając stawkę ZNACZNIE! Jedyny wynik powyżej 60 punktów. Duże gratulacje, bo wiele wyników meczów w tym tygodniu było dosyć nieoczywistych.

Podium uzupełniają użytkownik Kosmaty, oraz makuffek, który o włos wyprzedził znanego i cenionego typera o ksywie Sadam.

Poniżej znajduje się pełna lista TOP20 typerów tej kolejki, z których każdy zgarnia freebety od TOTALbet – gratulacje i powodzenia w kolejnym tygodniu:

Dołącz do zabawy! Typuj, zdobywaj punkty, zgarniaj nagrody!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
Gram!

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Liga Typerów to banalnie prosta zabawa, dzięki której możesz wygrywać darmowe freebety od bukmachera TOTALbet! Wszystko, co musisz zrobić:

✅ zarejestrować się w Lidze Typerów
✅ założyć konto u bukmachera TOTALbet z kodem „ZKRAINYNBA”
✅ wytypować poprawnie zwycięzców meczów

Co tydzień i co miesiąc aż 20 typerów z największą liczbą punktów zgarniają nagrody od TOTALbet! Wejdź w zakładkę „ZASADY”, by dowiedzieć się więcej.