NBA News: Jaylen Brown: To mnie najbardziej zabolało

NBA News: Jaylen Brown: To mnie najbardziej zabolało

NBA News: Jaylen Brown: To mnie najbardziej zabolało
Photo by Maddie Meyer/Getty Images

Jaylen Brown z Boston Celtics uważa, że stał się jednym z najlepszych graczy w lidze, który jest skuteczny po obu stronach parkietu – “two-way player”.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jaylen Brown poprowadził Celtics został uznany MVP Finałów Konferencji Wschodniej po zdobyciu średnio 29,8 punktów przy 52-procentowej skuteczności z gry i pięciu zbiórek.

Brown odegrał kluczową rolę w ofensywie Bostonu, ale wniósł również ogromny wkład w defensywę. Na pomeczowej konferencji prasowej gwiazdor Celtics przyznał, że jego celem było znalezienie się w All-Defense Team w tym sezonie.

– Myślę, że jestem jednym z najlepszych skrzydłowych typu “two-way”. Czuję, że powinienem być w All-Defensive i to chyba najbardziej mnie zabolało – powiedział Brown dziennikarzom po meczu.

– Przestałem się tym przejmować i po prostu się z tym pogodziłem. Dopóki moja drużyna zna moją wartość, moje miasto zna moją wartość, moja rodzina, to wszystko, na czym naprawdę mi zależy – dodał.

Celtics zmierzą się ze zwycięzcą serii w Konferencji Zachodniej. Tam Dallas Mavericks prowadzą z Minnesota Timberwolves 3:0.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.