NBA News: Hayward sfrustrowany rolą w OKC! „Nie dostałem szansy”

NBA News: Hayward sfrustrowany rolą w OKC! „Nie dostałem szansy”

NBA News: Hayward sfrustrowany rolą w OKC! „Nie dostałem szansy”
(Photo by Cooper Neill/NBAE via Getty Images)

Oklahoma City Thunder – jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek – odpadła z Playoffów po porażce z w drugiej rundzie. Głos zabrał weteran z OKC, Gordon Hayward, sfrustrowany zakończonym sezonem.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Gordon Hayward wypowiedział się dla Joela Lorenzi z The Oklahoman nie tylko o zakończonym porażką sezonie, ale też swojej roli w zespole. Hayward w trzech ostatnich meczach nie wyszedł na boisko, a wcześniej spędzał na parkiecie średnio tylko niespełna 7 minut na mecz. Zapytany o swój ograniczony czas gry, nie krył frustracji:

„Jestem rozczarowany tym, jak to wszystko się potoczyło. To poniekąd zasługa roli, w jaką zostałem wtłoczony; brak kontaktu z piłką. […] Czuję, że jako gracz mam wiele do zaoferowania. Nie dano mi jednak zbyt wielu szans, żeby to pokazać. Myślałem, że tę okazję [tutaj] dostanę.”

– Gordon Hayward

34-letni Gordon Hayward został sprowadzony do Thunder z Charlotte Hornets w trakcie sezonu w ramach transferu. Był on częścią planu Oklahomy na zejście z wysokiej umowy Davisa Bertansa. Hawyard zarabia co prawda bardzo dużo – za ten sezon otrzymał ponad 30 milionów dolarów – ale w wakacje jego umowa wygasa. Zawodnik zostanie więc wolnym agentem, a Thunder już teraz otworzą sobie wolne miejsce w salary cap.

Oklahoma City Thunder – jeśli nie przedłużą kontraktu z Joshem Giddey’em – mogą mieć w te wakacje blisko 40 milionów dolarów wolnego miejsca na pozyskanie wzmocnień. Oklahoma Coty Thunder, jako młody skład, który zebrał dopiero pierwsze playoffowe szlify, będzie chciał z pewnością dołożyć do składu wartościowych weteranów.

Być może lepszy weteran z ławki pomógłby już w tym roku poradzić sobie z Dallas Mavericks.

Stawiając 50 PLN na Mistrzostwo Mavericks, możesz wygrać 264 PLN
kurs z dnia: 20.05.2024
Kurs: 6.00
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.