Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę
NBA News: Harden zaatakował Sixers. Oto reakcja Embiida

NBA News: Harden zaatakował Sixers. Oto reakcja Embiida

NBA News: Harden zaatakował Sixers. Oto reakcja Embiida
(Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images)

Dzieje się na linii James Harden – Philadelphia 76ers. Koszykarz wprost powiedział, że będąc w klubie był prowadzony „na smyczy”. Do tych słów odniósł się Joel Embiid. Wychwalał umiejętności Kameruńczyka, ale zaznaczył, że zespół był mocno podporządkowany pod jego grę.

– Pobyt tam to jak „bycie na smyczy”. Myślę, że to wszystko ma wpływ na to, gdzie jestem dzisiaj. Brakowało kogoś, kto mi zaufa, wierzy we mnie i rozumie, że nie jestem graczem systemowym, jestem systemem – powiedział James Harden po dołączeniu do Los Angeles Clippers.

Te słowa wywołały lawinę komentarzy w środowisku. Odniósł się do nich m.in. Joel Embiid, lider Philadelphii 76ers.

– Moim zdaniem dawaliśmy mu piłkę przy każdym posiadaniu, ponieważ jest naprawdę dobry. To niesamowity zawodnik. Oczywiście, będąc tak świetnym podającym, myślę, że daliśmy mu piłkę przy każdym posiadaniu piłki, żeby robił, co do niego należy. Następnie musiał podejmować decyzje dotyczące otwierania zawodników lub dbania o siebie – powiedział.

Embiid dodał, że jest szczęśliwy ze względu na samego Hardena, ale rozczarowany tym, jak wszystko się potoczyło.

– Dostał, czego chciał. Niestety, było wiele nieporozumień między osobami, ale zawsze dobrze jest widzieć na końcu ludzi szczęśliwych i on wydaje się być szczęśliwy – zaznaczył Embiid.

Harden planuje zadebiutować w poniedziałek w meczu wyjazdowym przeciwko New York Knicks.