prosta, darmowa zabawa w typowanie ✅❌
wysokie szanse na cotygodniowe nagrody! 🎁

gram!
NBA News: „Jakie są zasady?” Zaskoczył wypowiedzią o nowym turnieju

NBA News: „Jakie są zasady?” Zaskoczył wypowiedzią o nowym turnieju

NBA News: „Jakie są zasady?” Zaskoczył wypowiedzią o nowym turnieju
(Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images)

W piątek wystartowała nowa inicjatywa NBA, turniej śródsezonowy, który szefowie ligi nazwali: „NBA In-Season Tournament”. Okazuje się, że nie wszyscy zawodnicy są zaznajomieni z zasadami tych rozgrywek. Jeden wręcz zaskoczył swoją szczerością.

Tym graczem był Bones Hyland, który na co dzień występuje w Los Angeles Clippers.

– Nawet nie będę kłamać. Nawet nie wiem, co się dzieje. Nie wiem, jak to działa. Szczerze mówiąc, nic nie wiem – tak Hyland skomentował wprowadzenie turnieju śródsezonowego.

– Patrzę tylko na harmonogram meczów. Widzę trofeum przy jednym z nich. Trochę tego nie rozumiem. Ja staram się wygrywać spotkania. To wszystko – dodał po chwili.

Dołącz do zabawy! Typuj, zdobywaj punkty, zgarniaj nagrody!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
Gram!

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Przypomnijmy, że Przez cały listopad w piątki i wtorki oglądać będziemy mecze, które liczyć będą się do fazy grupowej turnieju. Mamy po 3 grupy w każdej konferencji, każdy zagra z każdym, najlepsi awansują i grają w fazie pucharowej.

„Nowy Puchar NBA – i jego zasady – budzą wątpliwości wielu fanów na całym świecie, ponieważ wielu nie rozumie sensu jego wprowadzenia” – pisze serwis eurohoops.net.

Bones Hyland, który grał w Denver Nuggets od 2021 do 2023 roku po tym, jak został wybrany z 26. wyborem w drafcie NBA, tego lata przeniósł się do Los Angeles Clippers. W Kalifornii notuje średnio 13,6 punktu, 1,2 zbiórki i 2,6 asysty na mecz, a jego drużyna ma bilans 3:2.