Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Gwiazdor pominięty do All-Star Game. Curry udziela mu rad

NBA News: Gwiazdor pominięty do All-Star Game. Curry udziela mu rad

NBA News: Gwiazdor pominięty do All-Star Game. Curry udziela mu rad
(Photo by Kevin C. Cox/Getty Images)

Trae Young nie został wybrany do kadry USA zeszłego lata, choć uważał, że na to zasłużył. Finalnie został pominięty. Podobnie jak do składu All-Star Game, i to drugi rok z rzędu, mimo że notował średnio ponad 27 punktów i 10,9 asysty na mecz.

Po sobotnim meczu Atlanty Hawks z Golden State Warriors, Stephen Curry udzielił młodej gwieździe kilku cennych rad.

– Widzę jego statystyki i stały progres, który robi. To imponujący obserwować jego rozwój. Na All-Star składa się wiele czynników: głosy fanów, mediów i trenerów. Nie na wszystko ma się wpływ. Należy o tym pamiętać – powiedział Curry.

Young był drugi wśród fanów z 2 270 401 głosami, ale zajął 6. miejsce zarówno w rankingu graczy, jak i w głosowaniu mediów wśród obrońców Konferencji Wschodniej. Po tym, jak nie dostał się jako starter, Young nie został również wybrany jako rezerwowy.

– Powiedziałem mu po meczu: to wszystko do niego wróci, jeśli nadal będzie podchodził do gry we właściwy sposób, grał z radością. Mówiłem mu, by nie myślał za długo o tym, że został pominięty. To nie ma kompletnie sensu. Poza tym on cały czas może wystąpić w Meczu Gwiazd, bo w lidze jest sporo kontuzji – powiedział Curry.

– Jeśli nadal będzie pracował nad swoją grą, to w końcu wszystko do niego wróci. Jestem o tym przekonany – wyjaśnił supergwiazdor Warriors.