Darmowe transmisje meczów na żywo 📺
Darmowe kotno gracza i extra 🎁 na start

 

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Gwiazdor odejdzie z Pacers? Zaskakujące informacje

NBA News: Gwiazdor odejdzie z Pacers? Zaskakujące informacje

NBA News: Gwiazdor odejdzie z Pacers? Zaskakujące informacje
Photo by Tim Heitman/Getty Images

Indiana Pacers i Buddy Hield rozmawiali o przedłużeniu jego kontraktu, ale stronom nie udało się osiągnąć porozumienia. Zawodnik jest otwarty na wymianę – donosi Shams Charania z The Athletic.

W ostatnich tygodniach szefowie Pacers zaoferowali Hieldowi przedłużenie kontraktu, ale uważa się, że ich propozycja nie rzuciła na kolana 30-letniego zawodnika.

Źródła donoszą, że Hield nie był do końca zadowolony z faktu, że do zespołu Indiana Pacers dołączył Bruce Brown. 30-latek – przez ten ruch – straci na minutach, jego rola też będzie nieco inna, zwłaszcza, że trener Rick Carlisle planuje go wprowadzać na boisko z ławki rezerwowych.

Na dodatek w następnym sezonie w życie wchodzi maksymalne przedłużenie umowy Tyrese’a Haliburtona, pochłaniając duży procent wynagrodzeń. Wszystko to mogło ograniczyć to, co Pacers zaoferowali Hieldowi.

„Yahoo” donosi, że Hield wzbudzi zainteresowanie wielu drużyn, a jego wygasający kontrakt o wartości 19,3 miliona dolarów jest przystępny cenowo. Jednakże zespół, który za niego zapłaci, będzie musiał go ponownie podpisać tego lata po wyższej cenie (jeśli chce go zatrzymać).

Hield w minionym sezonie rozegrał 80 meczów, notując średnio 16,8 punktu i 5 zbiórek.