NBA News: Green reaguje na odejście Thompsona. Wzruszył się

NBA News: Green reaguje na odejście Thompsona. Wzruszył się

NBA News: Green reaguje na odejście Thompsona. Wzruszył się
(Photo by Noah Graham/NBAE via Getty Images)

Draymond Green wzruszył się, mówiąc o odejściu Klaya Thompsona z Golden State Warriors. Przyznał, że uronił kilka łez, gdy zaczął wspominać wszystkie wspólne lata.

Gwiazdor Warriors, Draymond Green, był jedną z wielu osób, które emocjonalnie zareagowały na odejście Thompsona, który związał się umową z Dallas Mavericks.

– Kiedy Klay mi powiedział o wolnej agenturze, to nie odpowiedziałem w stylu: “powinieneś to przemyśleć”. Wręcz przeciwnie. To było po prostu „wow, gratulacje bracie. Cieszę się” – powiedział Green w swoim podcaście.

– Nasze relacje zawsze pozostaną bliskie. Uroniłem kilka łez, gdy zobaczyłem, że podpisał umowę z Mavericks. Wierzę, że będzie tam szczęśliwy – zaznaczył.

Oprócz Greena, Steph Curry również zamieścił emocjonalną wiadomość na Instagramie. Pokazał kilka wspólnych zdjęć z Thompsonem.

Ten tercet poprowadził Warriors do czterech mistrzostw w 2015, 2017, 2018 i 2022 roku.

„Będę za Tobą tęsknił, Klay. Nawet jeśli nie zakończyliśmy swojej przygody wspólnie, to co zrobiliśmy nigdy nie zostanie powtórzone. Nie mogłem wyobrazić sobie lepszej passy niż z Tobą i Draymondem. Zmieniliśmy całe Bay Area. Zmieniliśmy to, w jaki sposób gra się w tę grę. 'Killa Klay’ był w tego centrum. Dziękuję Ci za wszystko bracie. Ciesz się grą w koszykówkę i rób swoje.”

– Steph Curry
superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.