Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Gorąco w Bulls. Trener wkurzony na LaVine’a

NBA News: Gorąco w Bulls. Trener wkurzony na LaVine’a

NBA News: Gorąco w Bulls. Trener wkurzony na LaVine’a

Relacje między Chicago Bulls a ich gwiazdą, Zachem LaVine’em, wydają się coraz trudniejsze w obliczu spekulacji transferowych. Było to widać po raz kolejny po zwycięstwie nad Miami Heat w sobotę. LaVine kompletnie zignorował kobietę z zespołu medialnego.

Tuż po ostatnim gwizdku LaVine od razu udał się do szatni, mimo że jego koledzy świętowali sukces na parkiecie. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że jeden z liderów zespołu odepchnął Beth Esler, dyrektor ds. public relations drużyny Bulls, gdy ta próbowała go umówić na pomeczowy wywiad z jedną ze stacji telewizyjnych.

Kamery uchwyciły moment, gdy sfrustrowany LaVine udaje się prosto do szatni, kompletnie lekceważąc kobietę z zespołu medialnego:

LaVine odniósł się do tego incydentu, twierdząc: „to tylko nieporozumienie w komunikacji z zespołem PR. Wszystko w porządku”.

Jednak pomimo próby bagatelizowania sytuacji, Joe Cowley z „Chicago Sun Times” poinformował, że front-office został natychmiast poinformowany i nie był zbyt zadowolony z działań LaVine’a. Jak wynika z tego samego tekstu, kiedy trener Billy Donovan dowiedział się o tym, co się stało, był wręcz wkurzony.

– Cieszę się, że odnieśliśmy zwycięstwo. Za kilka dni znów gramy z Heat. Nie chcę zostawać na parkiecie i świętować. Wolę świętować w szatni – zaznaczył.

Poszerza się grono zespołów, które wyrażają zainteresowanie usługami Zacha LaVine’a, gwiazdora Chicago Bulls. Do Lakers, Heat i 76ers dołączyli Toronto Raptors. Takie informacje ujawnił ostatnio dziennikarz Shams Charania z The Athletic.