jesteś fanem Chicago Bulls? 🐂
chcesz oglądać ich mecze na żywo za darmo?

superbet logo
tak!
NBA News: Frustracja w Chicago, gracze Bulls zwołali awaryjne spotkanie

NBA News: Frustracja w Chicago, gracze Bulls zwołali awaryjne spotkanie

NBA News: Frustracja w Chicago, gracze Bulls zwołali awaryjne spotkanie
(Photo by Michael Reaves/Getty Images)

Minionej nocy pośród 12 rozegranych meczów, był także ten, który rozegrali Chicago Bulls z Oklahomą City Thunder. Mecz wysoko przez Bulls przegrany. Po wyrównanych 3 kwartach, Thunder uciekli na 20 punktów, nie dając rywalom większych szans.

Tak wysoka, bolesna porażka już w pierwszym meczu sezonu na własnym parkiecie, wstrząsnęła szatnią Chicago Bulls. Jak podaje K.C. Johnson z NBC Chicago, Bulls zorganizowali zamknięte spotkanie zawodników po meczu.

„No wiesz, chłopaki chcą wygrywać. Rozgrywasz taki mecz jak ten nasz pierwszy… Jesteśmy sfrustrowani. Słabo, że musi się coś takiego stać już w pierwszym meczu. Ale się stało. Musimy z tego punktu pójść dalej.”

– Zach LaVine

„Nie wydarzyło się nic szalonego, żadnych walk, kłótni. To było bardzo konstruktywne. Nie wiem, czy to nie był pierwszy raz, od kiedy tu jestem, kiedy przebiegło to w taki sposób. Było to bardzo potrzebne.”

– Nikola Vucevic

Według obserwacji K.C. Johnsona, w trakcie trzeciej kwarty przy ławce Bulls doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Nikolą Vuceviciem, a trenerem Billym Donovanem:

„Byłem po prostu niezadowolony z części rzeczy, które robimy. Oczywiście, wyraziłem to trochę zbyt agresywnie niż w danej chwili powinienem. Tak się czasem zdarza, kiedy emocje biorą górę. Starasz się wygrywać i robić co tylko możesz, żeby pomóc drużynie. Nie podobało mi się, co się wydarzyło. Przegadaliśmy to.”

– Nikola Vucevic

„Nie było w tym braku szacunku, czy czegoś takiego. Był sfrustrowany tym, jak graliśmy. Nie winię go. Czułem to samo co on. Musimy znaleźć sposób, by rozwiązać ten problem wspólnie.”

– trener Billy Donovan