Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Embiid nie martwi się o transfery. „To sprawa klubu”

NBA News: Embiid nie martwi się o transfery. „To sprawa klubu”

NBA News: Embiid nie martwi się o transfery. „To sprawa klubu”

Joel Embiid, gwiazda Philadelphia 76ers, choć jest podekscytowany tym, co może przynieść przyszłość, nie zwraca szczególnej uwagi na to, w jaki sposób front-office może starać się ulepszyć skład.

– Zwykle nie znajdujesz się w sytuacji, w której masz szansę rywalizować o mistrzostwo z kilkoma kluczowymi graczami i masz jeszcze możliwość dodania kolejnego świetnego zawodnika. Więc front-office ma szansę uczynić zespół lepszym. To jest ich praca, to na nich spoczywa. Nie martwię się o to – powiedział Embiid, którego cytuje ESPN.

Okazuje się, że Sixers mogą dążyć do kolejnej hitowej transakcji. Adrian Wojnarowski z ESPN doniósł, że władze klubu mogą być na czele kolejki, gdyby znacząca gwiazda stała się dostępna przed trade-deadline (8 lutego).

Chris Mannix ze Sports Illustrated zdradził, że Zach LaVine z Chicago Bulls i OG Anunoby z Toronto Raptors byli wymieniani jako teoretyczne cele klubu.

Sixers są na dobrej drodze do walki o mistrzostwo. Amerykańscy dziennikarze podkreślają, że warto zobaczyć, co ten trzon może razem osiągnąć, zanim ponownie radykalnie zmieni się skład. Dopracowanie składu przed trade-deadline to jedno. Próba pozyskania gracza na poziomie Hardena groziłaby zakłóceniem tego, co Philadelphia zbudowała do tej pory.

Embiid wydaje się być przekonany, że w pewnym momencie nadejdą wzmocnienia. Nawet jeśli Sixers doświadczą kolejnego rozczarowującego występu w play-off, będzie wiedział, że Daryl Morey podejmie odpowiednie działania latem. A będzie miał sporo możliwości, bo salary-cap Sixers jest mocno wyczyszczony na kolejny sezon.