NBA News: Dwie gwiazdy na celowniku Magic – jak sprowadzić obie?

NBA News: Dwie gwiazdy na celowniku Magic – jak sprowadzić obie?

NBA News: Dwie gwiazdy na celowniku Magic – jak sprowadzić obie?
(Photo by Julio Aguilar/Getty Images)

Data 30 czerwca może być kluczowa dla najbliższej przyszłości Orlando Magic. Dlaczego? Wiąże się to z możliwością pozyskania dwóch mocnych zawodników.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Orlando Magic będą mieli tego lata sporo pieniędzy do wydania – w ich salary cap znajdzie się około 50 milionów dolarów wolnej gotówki. Dodatkowo ich apetyty rozbudzone będą niezłym, zakończonym na 5. miejscu konferencji wschodniej sezonem. Jasne jest, że będą chcieli dokonać wzmocnień.

Kto znajduje się na ich celowniku? Marc Stein potwierdza nazwiska, które znajdowały się już w doniesieniach: Paul George oraz Klay Thompson.

Co jednak, gdyby udało się pozyskać… Obu?

Tu do gry wkracza data 30 czerwca. Jest to termin, do którego zarówno Paul George jak i Klay Thompson mogą podpisać przedłużenia swoich dotychczasowych kontraktów. Paradoksalnie, podpisanie przedłużenia jednego z nich, mogłoby być dla Orlando Magic pomocne.

Mając 50 milionów do wydania, Magic stać na podpisanie tylko jednego zawodnika takiego formatu, jak wyżej wymienieni. Jeśli jeden z nich podpisze jednak przedłużenie, będzie można sięgnąć po niego w ramach wymiany. Magic dysponują stosunkowo sporymi umowami, które mogliby być skłonni oddać: na przykład schodząca umowa Jonathana Isaaca, Cole Anthony, czy Wendell Caretr Jr..

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.