Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Duży transfer w NBA? Karl-Anthony Towns na celowniku Knicks

NBA News: Duży transfer w NBA? Karl-Anthony Towns na celowniku Knicks

NBA News: Duży transfer w NBA? Karl-Anthony Towns na celowniku Knicks
(Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images)

Źródła wskazują, że trener Tom Thibodeau z radością przyjąłby rolę trenera Karla-Anthony’ego Townsa, gdyby miał taką możliwość. Jeśli Towns kiedykolwiek trafi na rynek transferowy, Knicks z pewnością znajdą się w gronie zainteresowanych.

Główny trener New York Knicks, Tom Thibodeau, pochwalił Karla-Anthony’ego Townsa przed spotkaniem z Minnesota Timberwolves w okresie przedsezonowym. Thibodeau pochwalił pracę Townsa zarówno w NBA, jak i w reprezentacji Dominikany podczas MŚ.

– Obserwując postęp, jaki poczynił w trakcie swojej kariery, można stwierdzić, że jest niezwykle utalentowanym graczem – powiedział Thibodeau.

– Wszyscy widzieliśmy, gdy wygrał konkurs za trzy punkty. Jest zawodnikiem, który w ataku jest w stanie zrobić niemal wszystko. Myślę, że on cały czas się poprawia, rozwija swoje umiejętności. Oglądałem jego grę podczas ostatnich mistrzostw świata. Spisał się tam naprawdę dobrze – dodał po chwili.

wygra swoją konferencję: kurs: bukmacher:
Timberwolves35.00 superbet logo GRAJ
Knicks20.00 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 16.10.2023)

Nie ma co ukrywać, że na drużynie Minnesota Timberwolves ciąży duża presja, aby rywalizować na wysokim poziomie w tym sezonie, po tym jak eksperyment Karl-Anthony Towns – Rudy Gobert nie został w pełni zrealizowany z powodu kontuzji, która wykluczyła Townsa z gry przez większą część rozgrywek.

Jednak w tym roku kolejny sezon z 42 zwycięstwami, który zakończył się ósmym miejscem i odpadnięciem z play-off w pierwszej rundzie, nie wystarczy. A jeśli zespół rozczaruje, mogą nadejść zmiany.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem do wymiany w składzie Wolves jest Towns, który w czerwcu ubiegłego roku podpisał czteroletnie przedłużenie o wartości 224 milionów dolarów. Te zacznie obowiązywać dopiero w przyszłym sezonie, co oznacza, że będzie miał kontrakt do lata 2028 roku.