Brooks vs LeBron? gdzie to zobaczyć? 🤔
na żywo i za darmo na SUPERBET! 📺

NBA News: Dillon Brooks zamierza zamęczyć dziś LeBrona

NBA News: Dillon Brooks zamierza zamęczyć dziś LeBrona

NBA News: Dillon Brooks zamierza zamęczyć dziś LeBrona
(Brett Coomer/Houston Chronicle via Getty Images)

Najbliższej nocy, o godzinie 2:00 naszego czasu, zmierzą się ze sobą Los Angeles Lakers i Houston Rockets. NBA co noc serwuje nam po kilka lub kilkanaście spotkań, ale nie wszystkie mają dodatkowy, osobisty podtekst. W tym przypadku podtekst występuje – będzie to bowiem pierwsze bezpośrednie starcie Dillona Brooksa z LeBronem Jamesem po ostatniej serii playoffowej.

wygrany meczu 9.11.2023: kurs: bukmacher:
Rockets2.15 superbet logo GRAJ
Lakers1.70 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 8.11.2023)

Relacje Dillona Brooksa i LeBrona Jamesa po ostatnich Playoffach są dość… Napięte. Brooks, jako defensor na LeBronie Jamesie, nie zawsze grał czysto:

Brooks miał też dużo do powiedzenia poza parkietem. Mówił między innymi o tym, że James jest już stary i że na jego szacunek nie zasługuje nikt, kto nie rzuci przeciwko niemu 40 punktów. Choć swoim prowokacyjnym zachowaniem Brooks wyraźnie irytował LeBrona, trudno powiedzieć, żeby „wszedł mu do głowy”. Lakers wygrali serię 4-2, ostatni mecz zwyciężając różnicą 40 punktów, James do szatni zszedł bez podania ręki rywalom:

Przed dzisiejszym meczem Brooks zapowiada, że będzie się działo:

„Jestem gotowy, żeby go zamknąć. Dobrze mu ostatnio wpadają rzuty, dobrze gra. Jestem tu, żeby go zamęczyć. Sprawić, żeby szybko musiał wejść w czwartą kwartę.

Będę go krył na całym parkiecie, kiedy będzie chciał podkręcić tempo. Za każdym razem, kiedy będzie grał w post-up, zamierzam go odbijać. Będę go odbijać, kiedy będzie wracał do obrony. Jeśli będzie mnie bronił, zamierzam atakować. Zamierzam angażować go w każdej akcji.”

– Dillon Brooks

Przegrana seria Memphis Grizzlies z Los Angeles Lakers, a w jej ramach słaby indywidualny występ Dillona Brooksa (okraszony wieloma kontrowersjami, faulami i kontrowersyjnymi wypowiedziami), kosztował go miejsce w składzie zespołu. Grizzlies nie byli zainteresowani przedłużaniem umowy z Brooksem, a ten trafił za spore pieniądze (80 milionów za 4 lata) do budujących się młodych Rockets.

Brooks ze względu na swoją arogancję i inklinację do nieczystych zagrywek, nie należy – delikatnie mówiąc – do najbardziej lubianych zawodników NBA.

„Czuję, jakby to on kontrolował media. Wielu gości – no wiesz – mają te swoje podcasty, kochają media społecznościowe, ale ja tego nie lubię. Nie lubię mediów. Gdybym nie musiał z wami rozmawiać, nie robiłbym tego. Poblokowałem to wszystko, po prostu gram w koszykówkę.”

– Dillon Brooks

Mecz Lakers z Rockets odbędzie się o godzinie 2:00 naszego czasu w nocy z 8 na 9 listopada. Jeśli chcesz obejrzeć ten, ale też inne mecze, ale nie wiesz jak, wszystkiego dowiesz się tutaj: