Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: DeRozan też odejdzie z Bulls? Klub chce ciąć koszta

NBA News: DeRozan też odejdzie z Bulls? Klub chce ciąć koszta

NBA News: DeRozan też odejdzie z Bulls? Klub chce ciąć koszta
fot. YouTube/3V highlights (Demar Derozan is so UPSET that He Airballs the Game Winner and Get Their 1st Loss of the Season)

Okazuje się, że szefowie Chicago Bulls eksplorują rynek handlu nie tylko dla Zacha LaVine’a. Ale także dla… DeMara DeRozana. Klub podobno mocno rozważa przeprowadzenie transakcji z jego udziałem. Ten sezon kiepsko zaczął się dla „Byków”.

Po dwunastu rozegranych meczach Bulls z bilansem 4:8 zajmują odległe 12. miejsce w Konferencji Wschodniej. W klubie już nie mają nadziei na to, że duet LaVine – DeRozan poprowadzi zespół do sukcesów, dlatego rozważane są różne możliwości przeprowadzenia transakcji z ich udziałem.

DeRozan i Chicago pozostają daleko w rozmowach o przedłużeniu kontraktu. DeRozan kończy właśnie swoją trzyletnią umowę, którą podpisał z Bulls po przenosinach z San Antonio Spurs latem 2021 roku. Mówi się, że DeRozan i Chicago są daleko od siebie pod względem lat i dolarów w ramach ewentualnego przedłużenia.

Na dodatek Bulls chcą zresetować swój skład i listę wynagrodzeń, możliwe, że trwają prace nad transakcją DeRozana. Według doniesień koszykarz „przygląda się”, dokąd Chicago zmierza w dyskusjach handlowych LaVine’a, z którym przyjaźni się na co dzień.