Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Czy transfer LeBrona to abstrakcja? Dziwne doniesienia!

NBA News: Czy transfer LeBrona to abstrakcja? Dziwne doniesienia!

NBA News: Czy transfer LeBrona to abstrakcja? Dziwne doniesienia!
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Będę z Wami szczery od samego początku: Zawsze staramy się podawać informacje rzetelne, nie z „pierwszego lepszego” źródła. Nie chcemy wprowadzać czytelnika w błąd. Gdybym zobaczył nagłówek o potencjalnym transferze LeBrona Jamesa w Trade Deadline, popukałbym się najpierw w głowę. Posłuchajcie jednak, bo tu kształtuje się jakaś dziwna historia.

Jest taki człowiek jak David Pingalore – jest on dziennikarzem KTLA Sports, czyli stacji telewizyjnej z Los Angeles. Napisał on tweeta w którym twierdzi, że 39-letni LeBron James jest dla Lakers na szczycie listy graczy do przetransferowania. Brzmi jak jakaś ściema dla klików, prawda? A więc dlaczego zaintrygował nas ten wpis?

Davin Pingalore nie jest dziennikarzem – jak Adrian Wojnarowski z ESPN, czy Shams Charania z The Athletic – znanym z podawania doniesień transferowych przed ich oficjalnym ogłoszeniem. W ogóle nie jest dziennikarzem powszechnie znanym. Okazuje się jednak, że te kilka prognoz, które wygłaszał… Zaskakująco okazywały się celne. W tym te na temat LeBrona Jamesa.

Tylko spójrzmy.


Rok 2012: David Pingalore przewiduje powrót LeBrona Jamesa do Cavaliers, zaznaczając, że to kwestia dwóch najbliższych lat (LeBron wrócił do Cavs w 2014):


Rok 2018. Davin Pingalore przewiduje, że LeBron James trafi do Los Angeles Lakers. W istocie – kilka miesięcy później James podpisuje umowę z Lakers. Pingalore miał to info już w lutym:


Rok 2019. Tym razem nie LeBron, ale też klimaty Los Angeles. David Pingalore przewiduje jeszcze przed otwarciem wolnej agentury, że Kawhi Leonard trafi do Los Angeles Clippers. Przypomnijmy, że ówczesna decyzja świeżo upieczonego mistrza NBA z Raprtors okazała się szokiem. Wszyscy spodziewali się bowiem, że Kawhi jest już jedną nogą w Lakers. Pingalore to miał:

[tu nie mogę znaleźć oryginalnego tweeta, więc wklejam Wam tylko screenshot]


Wygląda więc na to, że Pan Pingalore ma świetne dojścia nie tylko do otoczenia LeBrona Jamesa, ale klubów z Los Angeles w ogóle. Powiedzmy sobie wprost: Doniesienia o ewentualnym transferze LeBrona wyglądają jak totalna bzdura. Po co Lakers mieliby coś takiego robić? Oddawać LeBrona na ostatnim roku umowy? Kto miałby go wziąć i za co?

W kontekście tych wszystkich niepozornie trafnych wcześniejszych doniesień Pingalore’a, dajemy Wam jednak znać: Są teraz takie doniesienia. Co z nimi zrobicie, to indywidualna sprawa. Mi trudno w nie uwierzyć.

Chyba że…