Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Curry wpadł w szał. Podziemski musiał go trzymać!

NBA News: Curry wpadł w szał. Podziemski musiał go trzymać!

NBA News: Curry wpadł w szał. Podziemski musiał go trzymać!

Stephen Curry stracił panowanie nad sobą, po tym otrzymał przewinienie techniczne po rzekomym faulu na Westbrooku. Gwiazdor Warriors wdał się w dyskusję z sędzią, był nawet blisko dyskwalifikacji.

„Gwiazda Golden State Warriors, Stephen Curry, miał gorący moment z sędziami na temat ich decyzji pod koniec 1. kwarty w meczu z Los Angeles Clippers” – pisze serwis basketnews.com.

Sędziowie przyznali faul Curry’emu po tym, jak próbował pod koszem wybić piłkę Russellowi Westbrookowi. Finalnie gracz Clippers ją stracił, ale arbitrzy dopatrzyli się przewinienia.

Curry momentalnie zaczął krzyczeć, nie zgadzając się z orzeczeniem arbitra. Koszykarz wdał się w ostrą kłótnię z sędzią. Chwilę później Curry został ukarany faulem technicznym.

Zawodnik Warriors dalej dyskutował i był blisko dyskwalifikacji. W sprawę zaangażował się Brandin Podziemski, który odciągał Curry’ego od sędziego. Ostatecznie gwiazdor gospodarzy dał sobie spokój.

Mimo to Curry zakończył mecz z 26 punktami (8/17 z gry), 7 zbiórkami, 8 asystami, 1 przechwytem, 1 blokiem i 2 stratami, prowadząc Warriors do zwycięstwa 120:114.

Warriors poprawili swój bilans do 9-10, co daje im 10. miejsce w Konferencji Zachodniej.