mecze Clippers, mecze Pacers… 🏀📺
mecze wszystkich ekip w NBA, za darmo!

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Clippers zagięli na niego parol. Będzie deal z Pacers?

NBA News: Clippers zagięli na niego parol. Będzie deal z Pacers?

NBA News: Clippers zagięli na niego parol. Będzie deal z Pacers?
(Photo by Alex Bierens de Haan/Getty Images)

Mason Plumlee wypada z gry na ponad dwa miesiące z powodu urazu. Szefowie Clippers już myślą, w jaki sposób wypełnić lukę po kontuzjowanym podkoszowym. Na celowniku znalazł się Niemiec Daniel Theis z Indiany Pacers, który jest poza rotacją swojego zespołu.

„Los Angeles Clippers są zainteresowani wymianą Daniela Theisa. Pacers są otwarci na wymianę Theisa, ale nie spieszy im się z podjęciem decyzji” – donosi dziennikarz Shams Charania z „The Athletic”.

Theis (31 lat) dla drużyny Pacers w sezonie 2022/2023 notował średnio 7 punktów i 3,1 zbiórek. Przeszedł operację prawego kolana i opuścił większość sezonu. Theis wrócił w lutym, ale wypadł z rotacji. W sezonie 2023/2024 wystąpił… w jednym meczu. Było to w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu, gdy Pacers pokonali u siebie Bucks (Theis zagrał osiem minut).

Theis nie jest zadowolony z wykluczenia go z rotacji.

– Oczywiście po wspaniałym lecie nie jestem zadowolony z sytuacji, w której się teraz znajduję – powiedział Brianowi Robbowi z MassLive.

Przypomnijmy, że Theis był ważną częścią reprezentacji Niemiec na mistrzostwach świata. Nasi zachodni sąsiedzi zdobyli złoty medal. Teraz miałby trafić do gwiazdorskiego zespołu Clippers. Czy dojdzie do takiej wymiany?