NBA News: Chris Paul w San Antonio Spurs!

NBA News: Chris Paul w San Antonio Spurs!

NBA News: Chris Paul w San Antonio Spurs!
(Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)

Jak podaje Chris Haynes z Bleacher Report, Chris Paul zgodził się na roczną umowę wartą 11 milionów dolarów od San Antonio Spurs.

Chris Paul nie pozostał na rynku wolnych agentów długo. Wczoraj, chwilę przed północą, podano informację o zwolnieniu go przez Golden State Warriors. Nie minęło kilka godzin, a już wiedzieliśmy o jego porozumieniu ze Spurs. Według Chrisa Haynesa, CP#3 zwiąże się ze Spurs na rok za 11 milionów dolarów. Jest to kwota nieprzekraczająca Mid Level, co sprawia, że klub ma jeszcze wciąż masę pieniędzy do wydania na wolnych agentów.

39-letni Chris Paul został zwolniony z ostatniego, niegwarantowanego roku swojej umowy z Golden State Warriors. Powodem był fakt, że GSW nie znaleźli klubu zainteresowanego transferem po Paula zarabiającego takie pieniądze, a sami także nie chcieli płacić ogromnych pieniędzy zawodnikowi u schyłku sportowej kariery.

39-letni Paul, najlepsze lata mający za sobą, nie wprowadzi Spurs na wyższy poziom. Zarząd bardzo chciał jednak już na wczesnym etapie kariery Victora Wembanyamy zestawić go z doświadczonym rozgrywającym.

Warto o tym wspomnieć: Chris Paul chyba oficjalnie porzucił już chodzące za nim od 19 lat marzenie o zdobyciu tytułu mistrza NBA. Postanowił szkolić młodzież za 11 milionów.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.