NBA News: Chris Paul: Nie idę na emeryturę!

NBA News: Chris Paul: Nie idę na emeryturę!

NBA News: Chris Paul: Nie idę na emeryturę!
(Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)

Chris Paul powiedział, że nie zamierza przechodzić na emeryturę, ale przyznał, że to dziwne uczucie nie uczestniczyć w fazie play-off NBA po raz pierwszy od ponad dekady.

Golden State Warriors zostali wyeliminowani z walki o tytuł przegrywając z Sacramento Kings w turnieju play-in. Tym samym zakończyła się długa seria z udziałem Chrisa Paula.

Doświadczony rozgrywający grał w play-off co roku przez ponad dekadę. Teraz będzie miał dużo wolnego czasu, aby spędzić czas z rodziną i zastanowić się nad swoją przyszłością.

– To niesamowite uczucie – powiedział Paul w pomeczowym wywiadzie dla Marca J. Spearsa z Andscape.

– Doznałem kontuzji w Nowym Orleanie w sezonie 2009-2010. To był ostatni raz, kiedy opuściłem play-off. Teraz jest dziwnie. Mogę zostać tatą wcześniej niż zwykle. To trudne. Takie jest życie w tej lidze. Wracasz do pracy i zastanawiasz się, co będzie dalej – zaznaczył.

Tegoroczny sezon był pierwszym w karierze, w którym Paul większość meczów rozpoczynał na ławce rezerwowych. Spędzając na parkiecie średnio 26,4 minuty, Paul notował 9,2 punktu (najniższy wynik w karierze), 3,9 zbiórki i 6,8 asysty na mecz.

Zapytany o możliwą emeryturę, Paul szybko temu zaprzeczył.

– To nawet nie wchodzi w grę. Chcę po prostu wrócić do gry – powiedział.

– Uwielbiałem tam być w tym roku. Oczywiście, gdy kurz opadnie, porozmawiamy. Chcę zobaczyć, co myśli Mike – powiedział Paul o generalnym menadżerze Mike’u Dunleavym Jr. i swojej przyszłości z Warriors.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.