NBA News: Caldwell-Pope w Orlando! Co z Klay’em Thompsonem?

NBA News: Caldwell-Pope w Orlando! Co z Klay’em Thompsonem?

NBA News: Caldwell-Pope w Orlando! Co z Klay’em Thompsonem?
(Photo by Douglas P. DeFelice/Getty Images)

Jak podaje Jeff Zillgitt z USA Today, Orlando Magic podpiszą nowy kontrakt z Kentaviousem Caldwell-Popem.

Były już obrońca Denver Nuggets przeniesie się na Florydę. Kentavious Caldwell-Pope podpisze z Orlando Magic 3 letnią umowę wartą 66 milionów dolarów. Ostatni rok w jego kontrakcie będzie opcją gracza.

Denver Nuggets już kolejny rok z rzędu „produkują” dobrego zadaniowca 3&D, żyli strzelca potrafiącego dobrze bronić, a następnie nie udaje im się zatrzymać go na rynku – rok temu historia taka była udziałem Bruce’a Browna. 31-letni Caldwell-Pope nie od dziś znany jest ligowemu środowisku, ale dobry sezon w barwach Nuggets z pewnością pomógł mu w podpisaniu dobrej umowy.

Orlando Magic byli jedną z ekip, które miały negocjować nowy kontrakt z Paulem Georgem lub Klay’em Thompsonem. Czy sprowadzenie KCP oznacza, że negocjacje z dwoma gwiazdami zakończyły się niepowodzeniem?

W żadnym wypadku! Jak wyliczył Bobby Marks z ESPN, po zatrudnieniu Caldwell-Pope’a, Orlando Magic wciąż dysponują 30 milionami dolarów cap space’u. To pieniądze, które mogą nie pozwolić im na sprowadzenie Paula Georgea, jednak Klay Thompson nadal jest w ich zasięgu.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.