NBA News: Budenholzer wraca do pracy. „Jestem podekscytowany”

NBA News: Budenholzer wraca do pracy. „Jestem podekscytowany”

NBA News: Budenholzer wraca do pracy. „Jestem podekscytowany”
Photo by Patrick McDermott/Getty Images

Mike Budenholzer w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu objęcia posady głównego trenera Phoenix Suns wyraził wdzięczność i podekscytowanie otrzymaną szansą.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Budenholzer, pochodzący z Arizony i doświadczony trener z dużym doświadczeniem, przyznał, że ma zaszczyt prowadzić drużynę, na której się wychowywał.

– Jestem zaszczycony, że zostałem mianowany głównym trenerem Phoenix Suns, drużyny, którą oglądałem w dzieciństwie. To dla mnie – jako człowieka – wielka sprawa – powiedział Budenholzer, podkreślając swoje duże przywiązanie do organizacji.

Podziękował Matowi Ishbii, Joshowi Bartelsteinowi i Jamesowi Jonesowi za powierzenie mu roli trenera w tym klubie.

Budenholzer podkreślił swoją chęć do pracy z utalentowanymi zawodnikami i pochwalił ich gotowość do rywalizacji na najwyższym poziomie.

– Jestem wdzięczny, że mam utalentowanych graczy, którzy są gotowi do rywalizacji i gry w stylu, który wydobędzie z nich to, co najlepsze – stwierdził Budenholzer.

Mike Budenholzer w latach 1996-2013 zdobywał cenne doświadczenie jako asystent w sztabie San Antonio Spurs. Przez kolejne 5 lat prowadził Hawks, między innymi w ich najlepszym sezonie w nowożytnej historii, kiedy to wygrali 60 spotkań i zaszli do Finałów Konferencji. Dalsze 5 lat spędził jako trener Milwaukee Bucks, z którymi sięgnął po mistrzostwo NBA. Przez ostatni rok pozostawał bez pracy.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.