Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bucks idą za ciosem. Chcą kolejnych zmian

NBA News: Bucks idą za ciosem. Chcą kolejnych zmian

NBA News: Bucks idą za ciosem. Chcą kolejnych zmian

Po zwolnieniu trenera Adriana Griffina, Milwaukee Bucks szukają dalszych sposobów na poprawę swojej gry. Klub chce podobno handlować pakietem zawierającym Pata Connaughtona i Camerona Payne’a. Na celowniku jest kilku zawodników.

Według Jake’a Fischera z Yahoo Sports, Bucks rozważają różne kombinacje transakcji, które obejmowałyby kontrakty Connaughtona i Payne’a – klub chce znacząco poprawić grę w defensywie.

Fischer donosi, że łączna pensja Connaughtona i Payne’a w wysokości 12,5 miliona dolarów pozwoliłaby Milwaukee na pozyskanie kilku zawodników, takich jak skrzydłowy Portland Trail Blazers Matisse Thybulle, czy skrzydłowy Los Angeles Clippers P.J. Tucker.

Alex Caruso byłby z kolei idealnym celem dla Bucks, ale z raportu Fischera wynika, że Chicago Bulls chcieliby kilku pierwszorundowych picków, aby ewentualnie rozważyć rozstanie się z obrońcą.

29-letni Payne notuje średnio 6,5 punktu, 1,2 zbiórki i 2,3 asysty. Z kolei 31-letni Connaughton notuje średnio 5,4 punktu, 3,2 zbiórki i 1,7 asysty.