Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bez Foxa i Sabonisa w All-Star Game. Trener Kings mocno wkurzony!

NBA News: Bez Foxa i Sabonisa w All-Star Game. Trener Kings mocno wkurzony!

NBA News: Bez Foxa i Sabonisa w All-Star Game. Trener Kings mocno wkurzony!
(Photo by Mitchell Leff/Getty Images)

Mike Brown nazywa brak De’Aarona Foxa i Domantasa Sabonisa w All-Star „rażącym wykroczeniem„. – To niedorzeczne – mówi trener Sacramento Kings, który po raz kolejny wziął w obronę swoich liderów.

Każdego roku, gdy ogłaszane są nominacje do All-Star, następuje szereg dyskusji, którzy gracze zostali pominięci. W tym roku wiele uwagi poświęcono duetowi Sacramento Kings: De’Aaron Fox – Domantas Sabonis.

W bardzo ostrych słowach na ten temat wypowiedział się Mike Brown. Trener tego zespołu jest tym faktem mocno wkurzony. Nie umie znaleźć argumentów, dlaczego ich pominięto.

– Dla każdego, kto ogląda NBA i koszykówkę Kings, jest jasne, że De’Aaron i Domantas powinni zostać wybrani do tegorocznego All-Star – powiedział Brown w wywiadzie dla Andscape.

– Grają na niewiarygodnie wysokim poziomie, Domantas ustanawia historyczne liczby dzięki swoim double-double, z kolei De’Aaron ustanawia nowy rekord kariery w rzutach za trzy punkty. Dla mnie jest to naprawdę rażące wykroczenie. To niedorzeczne – podkreślił.

Brak w drużynie All-Star jest szczególnie dotkliwy dla Sabonisa. Litwin straci premię w wysokości 1,3 miliona dolarów, chyba że zostanie powołany jako zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika. Biorąc pod uwagę, że żadna z gwiazd Konferencji Zachodniej nie zmaga się obecnie z poważnym urazem, wydaje się to mało prawdopodobne.