Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers i Bucks pytają o Smarta. Co na to Grizzlies?

NBA News: Lakers i Bucks pytają o Smarta. Co na to Grizzlies?

NBA News: Lakers i Bucks pytają o Smarta. Co na to Grizzlies?
Photo by Justin Ford/Getty Images

Milwaukee Bucks i Los Angeles Lakers są wśród drużyn, które skontaktowały się z Memphis w sprawie potencjalnej wymiany za Marcusa Smarta. Szefowie Grizzlies mówią wprost: „nie ma mowy o żadnym transferze!”

Jake Fischer z „Yahoo Sports” informuje, że Marcus Smart – mimo kontuzji i nie najlepszego sezonu – znalazł się w kręgu zainteresowań innych klubów NBA. W tym gronie wymieniono Milwaukee Bucks i Los Angeles Lakers.

„Oba kluby skontaktowały się z Grizzlies, ale otrzymały odpowiedź negatywną. Nie będzie żadnych transakcji z udziałem Smarta” – czytamy w raporcie.

Pod koniec czerwca zeszłego roku Boston Celtics, Washington Wizards i Memphis Grizzlies dogadały się w sprawie wymiany, w ramach której Kristaps Porzingis trafił do Celtics, a Marcus Smart do Grizzlies.
Memphis Grizzlies zamienili Tyusa Jonesa na Marcusa Smarta.

Wydawał się to świetny ruch dla Grizzlies, ale Smart niestety notuje słaby sezon. Głównie ze względu na dużą liczbę kontuzji.

Smart najpierw był wyłączony z gry na pięć tygodni z powodu kontuzji lewej kostki. Teraz zmaga się z urazem prawego palca serdecznego. Ma wrócić do gry na przełomie lutego i marca.