Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Będzie deal na linii Raptors – Pacers?

NBA News: Będzie deal na linii Raptors – Pacers?

NBA News: Będzie deal na linii Raptors – Pacers?

Według Shamsa Charanii i Sama Amicka z The Athletic, Toronto Raptors i Indiana Pacers są mocno zaangażowani w rozmowy dotyczące dwukrotnego All-Stara Pascala Siakama. Czy dojdzie do głośnej wymiany w NBA?

Pascal Siakam to najgorętsze nazwisko na rynku transferowym przed trade-deadline w NBA (8 lutego). Kilka klubów wyrażało zainteresowanie pozyskaniem tego zawodnika z Raptors. Wydaje się, że Raptors byli w pewnym momencie zaangażowani w rozmowy z Sacramento Kings, ale rozmowy te ostatecznie wygasły.

Teraz najwięcej szans daje się Indianie Pacers.

„Proponowana transakcja obejmowałaby Bruce’a Browna, najdroższego gracza Indiany (22 miliony dolarów) oraz trzy pierwszorundowe picki. Rozmowy posunęły się do przodu w ciągu ostatnich kilku dni” – czytamy.

Indiana (bilans 23:17), która zajmuje 6. miejsce w Konferencji Wschodniej, ma dobrą pozycję, aby dokonać znaczącego uzupełnienia składu. Pacers nie tylko posiadają pierwszorundowe picki, ale są również w stanie stworzyć maksymalną przestrzeń w nadchodzącym off-season. Tu mają przewagę nad Raptors.

Dziennikarze twierdzą, że Indiana nie jest znana ze szczególnie agresywnego pozyskiwania weteranów, ale pojawienie się Tyrese’a Haliburtona jako kandydata do nagrody MVP zmieniło ich myślenie na budowę składu.

Czy ewentualne pozyskanie Siakama to dobry ruch Pacers?