Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Potężna kara dla trenera Kings!

NBA News: Potężna kara dla trenera Kings!

NBA News: Potężna kara dla trenera Kings!

Trener Kings Mike Brown został ukarany grzywną w wysokości 50 tysięcy dolarów za agresywne zachowanie wobec sędziów w trakcie spotkania z Milwaukee Bucks.

Mike Brown został wyrzucony z boiska za brak – jego zdaniem – gwizdka w akcji z udziałem De’Aarona Foxa. Szkoleniowiec Sacramento Kings był wściekły i agresywnie ruszył w kierunku arbitrów. Malik Nonk musiał go powstrzymywać przed rękoczynami. Później Brown przyniósł laptopa na konferencję prasową i publicznie skrytykował sędziów za brak konsekwencji w podejmowaniu decyzji.

– Popatrzcie na tę sytuację. Cam Payne zaczepia ramię Foxa. Spójrzcie na to. Fox prawie upada. Jest ewidentny kontakt, a nie ma faulu. Jak to możliwe? – mówił Brown na konferencji prasowej.

Liga w swoim komunikacie poinformowała, że Brown został ukarany za: „agresywne zachowanie wobec sędziego podczas meczu i publiczne krytykowanie linii sędziowania”.

Kings ten mecz z Bucks przegrali po dogrywce 142:143. Fox w tym meczu zdobył 32 punkty. Sabonis zaliczył triple-double na poziomie 21 pkt, 15 asyst i 13 zbiórek.

Drużyna Sacramento z bilansem 23:17 zajmuje 7. miejsce w Konferencji Zachodniej. Nie można wykluczyć zmian w zespole przed trade-deadline (8 lutego).