NBA News: Asystent Bostonu gotowy do przejęcia sterów w Hornets

NBA News: Asystent Bostonu gotowy do przejęcia sterów w Hornets

NBA News: Asystent Bostonu gotowy do przejęcia sterów w Hornets
Photo by Danielle Parhizkaran/The Boston Globe via Getty Images

Boston Celtics są na jak najlepszej dobrze do tego, by za chwilę sięgnąć po mistrzowski tytuł. Podczas gdy jednak Finały jeszcze trwają, asystent Celtics – Charles Lee – musi mocno dzielić swoją uwagę…

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Po pięciu latach w sztabie trenerskim Milwaukee Bucks, od tego sezonu 39-letni Charles Lee jest asystentem Joe Mazzulli w Boston Celtics. W swoim pierwszym sezonie w klubie dotarł aż do Finałów, w których przy prowadzeniu 3-0 są już bardzo blisko zdobycia mistrzowskich pierścieni.

Lee, jako uznany specjalista, od jakiegoś czasu był na radarze kilku ekip szukających świeżej krwi na ławce trenerskiej. Miesiąc temu Charlotte Hornets ogłosili, że od przyszłego sezonu ich nowym szkoleniowcem będzie właśnie Charles Lee – ten sam Lee, który przez cały miesiąc musi skupić się na walce o Mistrzostwo, mając z tyłu głowy, że za chwilę czekają go nowe wyzwania:

„Kiedy mam na sobie uniform Cletics, to właśnie tu jest moje pełne zaangażowanie. Tutaj jestem myślami. Kiedy opuszczam halę, nagle musisz myśleć o budowaniu sztabu trenerskiego, o kontakcie z nowymi zawodnikami, o tym jak poprowadzić obóz przygotowawczy, ligę letnią… Robię naprawdę spore postępy.”

– trener Charles Lee
Stawiając za 34 PLN freebet od SUPERBET na -34,5 punktu L. Doncicia i +13,5 punktu D. White’a, możesz wygrać 73 PLN
kurs z dnia: 14.06.2024
Kurs: 2.44
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Pytany przez Marca Spearsa z Andscape o perspektywę pracy w Charlotte Hornets, Lee wypowiadał się o nowym pracodawcy w samych superlatywach:

„Miałem sporo radości z otrzymania pracy w Charlotte. Będę mógł pracować w świetnym mieści, w koszykarskim mieście. Bedę mógł pracować dla prezydenta [klubu], dla którego mam mnóstwo szacunku. Jest naprawdę dobry… No i są nowi właściciele, którzy chcą inwestować w drużynę i pomóc nam dotrzeć tam gdzie trzeba. No i jest w tym składzie talent. […] Jestem podekscytowany z wielu powodów. ”

– trener Charles Lee

W rozmowie przywołany został także trener Mike Brown. To on jako ostatni był bohaterem tego rodzaju sytuacji, kiedy jako współ-trener Golden State Warriors w 2022 roku (wspomagał Steve’a Kerra) dowiedział się, że otrzyma pracę w Sacramento Kings:

„Właściwie to już kontaktowałem się już z trenerem Brownem. Pamiętam, kiedy czytałem, że próbuje połączyć to wszystko w czasach pomiędzy Warriors a Kings. Chciałem po prostu usłyszeć jego perspektywę. Jakie może dać mi rady, kiedy przechodzę przez coś podobnego. Był bardzo pomocny.”

– trener Charles Lee

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.