Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: 76ers szukają wzmocnień. Dwa nazwiska na celowniku

NBA News: 76ers szukają wzmocnień. Dwa nazwiska na celowniku

NBA News: 76ers szukają wzmocnień. Dwa nazwiska na celowniku

Philadelphia 76ers są aktywni na rynku i szukają nowych zawodników do swojego składu. Wokół klubu, którego liderem jest Joel Embiid, wymienia się dwóch graczy: Zacha LaVine’a i OG Anunoby’ego.

Według Shamsa Charanii z The Athletic, 76ers „wyrażają duże zainteresowanie” dwoma wyżej wymienionymi zawodnikami. Zach LaVine notuje średnio 21 punktów, 4,9 zbiórki i 3,4 asysty, a OG Anunoby średnio 14,7 punktu, 4 zbiórki i 2,5 asysty na mecz.

Dziennikarz wspomniał również o wysokim poziomie zaangażowania Joela Embiida w proces wzmacniania drużyny. W szczególności Charania mówił o tym, jak Embiid zwiększył swoją aktywność po niefortunnym wypadku Kelly’ego Oubre Jr.

W ten sposób, według Charanii, Embiid pokazał, że rozumie potrzebę posiadania większej liczby strzelców w zespole, co potwierdzałoby zainteresowanie 76ers LaVine’em i Anunoby’m.

Charania stwierdził również, że inne zespoły próbują pozyskać Tobiasa Harrisa z 76ers, który ma dobry sezon ze średnimi na poziomie 16 punktów, 6 zbiórek i 2,7 asysty na mecz.

Pomimo zainteresowania, drużyna z Filadelfii nie jest jednak zainteresowana odejściem Harrisa.

Obecnie Philadelphia 76ers zajmują trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 19-8.