Magic Basketball na Mistrzostwa Świata

Już za dwa tygodnie w Chinach rozpoczną się Mistrzostwa Świata i to właśnie im została poświęcona duża część trzeciego numeru Magic Basketball.

Zamów trzeci numer MB

W środku znajdziecie m.in. zapowiedź wszystkich grup, które rozpoczną rywalizację 31 sierpnia, dokładny wgląd w to jak do turnieju przygotowywała się reprezentacja Polski oraz wspomnienia naszych reprezentantów – byłych i obecnych. O swoich międzynarodowych turniejach opowiedzą Piotr Szybilski, Kamil Łączyński oraz legenda Śląska Wrocław – Maciej Zieliński.

W tym wydaniu nie zabraknie oczywiście materiałów o tej najlepszej lidze świata. “Fruwając pod koszem” da nam ranking wszystkich Dream Teamów. Na kolejnych stronach magazynu przybliżone zostaną sylwetki zawodników takich jak Charles Barkley, Patrick Beverley i niesłusznie zapomniany Vince Boryla, a w cyklu “Czarne kwiaty, białe korzenie” przeczytacie o zawodnikach, których kariera mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby nie ta jedna zła decyzja.

Na koniec spojrzenie analitycznym okiem na to jak będą w przyszłym sezonie wyglądać Houston Rockets i druga część materiału o Wielkiej Trójce z San Antonio, której droga do NBA była tak różna, a jednak też tak skuteczna. Musicie to sprawdzić!

Zamów MB w prenumeracie