Magazyn Koszykarski PZBuk #1

Mistrzostwa Świata w Chinach przechodzą do kolejnej fazy, więc z tej okazji zebraliśmy dla Was kilka ciekawych typów na mecze, które odbędą się w piątek, 6 września.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Ciąg dalszy pięknego snu?

Zaczynamy od reprezentacji Polski, która w walce o ćwierćfinał zmierzy się z zawsze niewygodną, ale będącą w zasięgu naszych zawodników Rosją. Czy Mateusz Ponitka zatrzyma atak naszych sąsiadów? A może jednak Rosjanie pozbierają się po trochę pechowej porażce z Argentyną? Nasz typ poznacie poniżej.

Faworyci

Serbowie to być może najbardziej dominująca ekipa tych mistrzostw. W piątek zmierzą się z reprezentacją Portoryko, która do ostatnich chwil walczyła o awans do kolejnej fazy turnieju. Zwycięzca może być więc tylko jeden, a trudno zakładać, że defensywa ekipy z Ameryki Północnej zatrzyma Nikolę Jokicia i Bogdana Bogdanovicia.

Walka wśród przegranych

Tunezja i Filipiny to drużyny, które odpadły już z walki o ćwierćfinał tych Mistrzostw, ale dla pierwszej drużyny wcale nie oznacza to braku emocji. Tunezja wciąż może skończyć turniej jako najlepszy zespół z Afryki, co pozwoliłoby jej na udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Salah Mejri ma więc o co grać, a jak pewnie wiecie, na tych Mistrzostwach bardzo trudno stawiać przeciwko niemu.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Źródło: Youtube.com/Magic Basketball