Magazyn Koszykarski PZBuk #1

06/09/2019
<!-- wp:paragraph --> <p>Mistrzostwa Świata w Chinach przechodzą do kolejnej fazy, więc z tej okazji zebraliśmy dla Was kilka ciekawych typów na mecze, które odbędą się w piątek, 6 września.</p> <!-- /wp:paragraph --><!-- wp:paragraph --> <p><a href="http://bit.ly/MB_PZBUK" target="_blank" rel="noreferrer noopener" aria-label="Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł (otwiera się na nowej zakładce)"><strong>Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł</strong></a></p> <!-- /wp:paragraph --><!-- wp:heading --> <h2>Ciąg dalszy pięknego snu?</h2> <!-- /wp:heading --><!-- wp:paragraph --> <p>Zaczynamy od reprezentacji Polski, która w walce o ćwierćfinał zmierzy się z zawsze niewygodną, ale będącą w zasięgu naszych zawodników Rosją. Czy Mateusz Ponitka zatrzyma atak naszych sąsiadów? A może jednak Rosjanie pozbierają się po trochę pechowej porażce z Argentyną? Nasz typ poznacie poniżej.</p> <!-- /wp:paragraph --><!-- wp:heading --> <h2>Faworyci</h2> <!-- /wp:heading --><!-- wp:paragraph --> <p>Serbowie to być może najbardziej dominująca ekipa tych mistrzostw. W piątek zmierzą się z reprezentacją Portoryko, która do ostatnich chwil walczyła o awans do kolejnej fazy turnieju. Zwycięzca może być więc tylko jeden, a trudno zakładać, że defensywa ekipy z Ameryki Północnej zatrzyma Nikolę Jokicia i Bogdana Bogdanovicia.</p> <!-- /wp:paragraph --><!-- wp:heading --> <h2>Walka wśród przegranych</h2> <!-- /wp:heading --><!-- wp:paragraph --> <p>Tunezja i Filipiny to drużyny, które odpadły już z walki o ćwierćfinał tych Mistrzostw, ale dla pierwszej drużyny wcale nie oznacza to braku emocji. Tunezja wciąż może skończyć turniej jako najlepszy zespół z Afryki, co pozwoliłoby jej na udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Salah Mejri ma więc o co grać, a jak pewnie wiecie, na tych Mistrzostwach bardzo trudno stawiać przeciwko niemu.</p> <!-- /wp:paragraph --><!-- wp:paragraph --> <p><a href="http://bit.ly/MB_PZBUK" target="_blank" rel="noreferrer noopener" aria-label="Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł (otwiera się na nowej zakładce)"><strong>Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł</strong></a></p> <!-- /wp:paragraph --> https://www.youtube.com/watch?v=QcD3E_50M_I<p>Źródło: Youtube.com/Magic Basketball</p>

Mistrzostwa Świata w Chinach przechodzą do kolejnej fazy, więc z tej okazji zebraliśmy dla Was kilka ciekawych typów na mecze, które odbędą się w piątek, 6 września.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Ciąg dalszy pięknego snu?

Zaczynamy od reprezentacji Polski, która w walce o ćwierćfinał zmierzy się z zawsze niewygodną, ale będącą w zasięgu naszych zawodników Rosją. Czy Mateusz Ponitka zatrzyma atak naszych sąsiadów? A może jednak Rosjanie pozbierają się po trochę pechowej porażce z Argentyną? Nasz typ poznacie poniżej.

Faworyci

Serbowie to być może najbardziej dominująca ekipa tych mistrzostw. W piątek zmierzą się z reprezentacją Portoryko, która do ostatnich chwil walczyła o awans do kolejnej fazy turnieju. Zwycięzca może być więc tylko jeden, a trudno zakładać, że defensywa ekipy z Ameryki Północnej zatrzyma Nikolę Jokicia i Bogdana Bogdanovicia.

Walka wśród przegranych

Tunezja i Filipiny to drużyny, które odpadły już z walki o ćwierćfinał tych Mistrzostw, ale dla pierwszej drużyny wcale nie oznacza to braku emocji. Tunezja wciąż może skończyć turniej jako najlepszy zespół z Afryki, co pozwoliłoby jej na udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Salah Mejri ma więc o co grać, a jak pewnie wiecie, na tych Mistrzostwach bardzo trudno stawiać przeciwko niemu.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Źródło: Youtube.com/Magic Basketball

Kopiuj link do schowka