Liga Typerów NBA: KOLEJKA #5 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #5 WYNIKI

Kolejna kolejka Ligi Typerów NBA za nami! Poziom tym razem wyższy niż w którejkolwiek kolejce do tej pory. Po raz pierwszy mamy wynik przekraczający 70 punktów, a padł on łupem użytkownika Whitelions, któremu ostatni dzień kolejki musiał pójść naprawdę świetnie. Jeszcze wczoraj bowiem, z tego co pamiętam, na prowadzeniu widniał użytkownik KUPIEC/BUYER. Tymczasem Whitelions wyprzedza go o aż 8,11 punktu, po raz pierwszy wygrywając naszą Ligę:

Po pięciu tygodniach wciąż nikomu nie udało się jeszcze wygrać więcej niż raz, choć czołowi gracze powtarzają się na topowych miejscach, potwierdzając swoje typerskie umiejętności. Udało się je też w końcu potwierdzić mi samemu i poprawiłem swój najlepszy wynik, jakim od teraz jest miejsce pomiędzy 3. a 4., tuż za podium. Nieźle, ale przyjdzie taki tydzień, że zaliczę najlepszy wynik, obiecuję.

Może też przyjść taki tydzień, że Ty zaliczysz najlepszy wynik. Jak jednak mówi stara maksyma: żeby wygrać, trzeba grać. Dziś poniedziałek, więc zaczyna się nowa kolejka, a wraz z nią nowa szansa na wygraną. Wszystko, co musisz zrobić, żeby powalczyć z innymi o darmowe nagrody od bukmachera TOTALbet, to wejść, założyć konto i poświęcić codziennie kilka sekund na typowanie wyników. Banalnie proste: