Liga Typerów NBA: KOLEJKA #3 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #3 WYNIKI

Za nami trzeci tydzień NBA, a więc koniec trzeciej kolejki Ligi Typerów NBA! Widać, że trzymacie poziom – żeby wygrywać, potrzeba przynajmniej 60 punktów i wydaje się, że to już pewna stała naszych rozgrywek. Jeśli chodzi o elementy stałe, to zmienił się jeden – ja sam spadłem ze zwyczajowego poziomu szóstego miejsca do drugiej dziesiątki. W trzeciej kolejce mamy z kolei trzeciego kolejnego zwycięzcę, którym został MaestroPiotr. Ten użytkownik był blisko już w pierwszej kolejce, w której musiał jednak uznać wyższość Tygrysica. Tym razem się udało. Tak wygląda cała pierwsza dwudziestka nagrodzona Freebetami:

Poprzedni zwycięzcy, a więc Tygrysic i mati_GDA, tym razem trochę obniżyli loty, ale wciąż trzymają się w pierwszej dwudziestce. Ta trójka przez trzy kolejki zgarnęła już całkiem przyzwoitą sumkę:

Tygrysic: 100 zł
MaestroPiotr: 95 zł
mati_GDA: 55 zł

Te bonusy udało im się zgarnąć całkowicie za darmo, poświęcając codziennie po kilka sekund na poprawne wytypowanie zwycięzców meczów nadchodzącej nocy. Ty też możesz typować z nami, jeśli jeszcze tego nie robisz – wystarczy wejść tutaj i założyć konto: