Liga Typerów NBA: KOLEJKA #22 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #22 WYNIKI

Do zakończenia sezonu regularnego NBA już tylko 3 tygodnie! To oznacza, że już niewiele kolejek Ligi Typerów przed nami. Za nami z kolei już #22 tydzień zmagań, który to przyniósł nowe rozstrzygnięcia.

Tym razem najlepszy okazał się użytkownik emil233, który zostawił rywali dosyć daleko w tyle. Ponad 4 punkty na takim poziomie rywalizacji to już nie byle co. Podium uzupełniają Sadam oraz Prężny Bezsens. Najlepsza trójka była w tym tygodniu naprawdę najlepsza – czwarty i piaty użytkownik do podium stracili już kilkanaście oczek.

Poniżej lista TOP20 typerów minionego tygodnia – wszyscy otrzymują freebet od TOTALbet i wszystkim serdecznie gratulujemy:

Dziś – jak co poniedziałek – startuje nowa kolejka. To dobra okazja, by przyłączyć się do zabawy i na równych warunkach, od zera powalczyć z innymi o freebety od TOTALbet. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i poświęcić codziennie po kilkanaście sekund na typowanie zwycięzców kolejnych meczów. proste, satysfakcjonujące, wymagające jedynie odrobiny czasu i intuicji: