Kolejna kontuzja w LA Lakers

Kolejna kontuzja w LA Lakers

Kolejna kontuzja w LA Lakers
Photo by Noah Graham/NBAE via Getty Images

Kolejne złe wieści napływają z obozu Los Angeles Lakers. Problemy zdrowotne nie oszczędzają Jeziorowców. Jak bowiem donoszą amerykańscy ligowi insiderzy, Talen Horton-Tucker będzie zmuszony przejść operację.

Obrońca LAL doznał zerwania więzadła w prawym kciuku. Z powodu tego urazu opuścił on ostatni mecz przedsezonowy przeciwko Phoenix Suns. Jak się jednak okazuje, sytuacja jest na tyle poważna, iż wymaga interwencji chirurga. Nie wiadomo na ten moment ile czasu potrwa przerwa w grze Horton-Tuckera, ale nie powinniśmy spodziewać się jego udziału w ostatnich dwóch meczach preseason przeciwko Warriors i Kings.

Ostatnie dni nie poprawiają nastrojów fanom LAL. Najpierw ze składu wypadł Trevor Ariza, którego czeka kilka dobrych tygodni przerwy. Następnie okazało się, że problemy z pachwiną ograniczają Malika Monka, a teraz doszedł uraz Talena Horton-Tuckera. Na domiar złego Lakersi mają jak dotąd bilans 0-4 w preseason, wciąż czekając na swoje pierwsze zwycięstwo.

Horton-Tucker to jeden z nielicznych młodych zawodników w składzie Franka Vogela. Talen w przyszłym miesiącu skończy zaledwie 21 lat, dzięki czemu znacząco zaniża średnią wieku w składzie Jeziorowców. Klub wiąże z nim pewne nadzieje, czemu dali wyraz oferując mu tego lata trzyletni kontrakt o wartości 32 milionów dolarów.

YT: LakeShow Highlights